W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ukradła portfel właścicielowi restauracji

Policjanci przedstawili zarzut popełnienia przestępstwa 33-letniej kobiecie, która ukradła portfel właścicielowi lokalu, w którym przebywała.

W portfelu znajdowały się pieniądze w obcych walutach oraz dokumenty. Mieszkanka Mielca usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do jego popełnienia. Kobieta znana jest mieleckim policjantom z innych wcześniej popełnianych kradzieży.

O ujęciu kobiety, która mogła być sprawczynią kradzieży portfela Policję powiadomił syn pokrzywdzonego. Młody mężczyzna zapamiętał wizerunek podejrzewanej o kradzież, po czym rozpoznał kobietę, kiedy przebywała w galerii handlowej przy ulicy Powstańców Warszawy. Kobieta to 33-letnia mieszkanka Mielca, w chwili zatrzymania miała blisko cztery promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę w policyjnym areszcie.

Podczas czynności prowadzonych z zatrzymaną policjanci ustalili, że kobieta przebywając w restauracji usiadła na krześle przy stole gdzie została zawieszona kurtka właściciela lokalu. Po chwili kobieta wyciągnęła z kieszeni kurki portfel i zabrała go ze sobą. W portfelu znajdowały się pieniądze w kwocie kilkudziesięciu złotych w obcych walutach oraz dokumenty mężczyzny.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie zarzut kradzieży. Mieszkanka Mielca przyznała się do zarzutu i złożyła wyjaśnienia. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa