W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

UKS SMS Stal Mielec 2010 na turnieju w Niemczech

Przygodę życia mają za sobą mali piłkarze z rocznika 2010 trenujący w UKS SMS STAL MIELEC.

6-10 czerwca spędzili na największym w Europie Turnieju Piłkarskim dla 9-latków. W turnieju wzięło udział 150 drużyn z całego kontynentu. Chłopcy mieli okazje zmierzyć się z jedną z najlepszych drużyn w Europie- Interem Mediolan. Na ten mecz chłopcy czekali od miesięcy, nie mogli doczekać się spotkania z Włochami. Było to dla mnich ogromne przeżycie.

Oprócz spotkania z Interem Mediolan, grali również z grającym w Bundeslidze Mainz, drużynami z Holandii, Austrii, Szwajcarii i mniejszymi, jednak bardzo dobrze zorganizowanymi akademiami z Niemiec.

Była to bardzo dobra lekcja piłki nożnej dla naszej drużyny, zmierzyliśmy się z bardzo silnymi drużynami a zdobyte doświadczenie zaprocentuje w rozwoju każdego z zawodników.

Podczas wyjazdu chłopcy mieli okazję zwiedzić stadion Borussi Dortmund oraz Bayeru Leverkusen.

UKS SMS STAL MIELEC reprezentowali:
Michał Łachut, Kusak Maks, Myjak Szymek, Myjak Miłosz, Figurski Eryk, Cena Michał, Serafin Filip, Kolisz Kuba, Nośko Patryk, Lewicki Mikołaj, Nikodem Kuba, Rzeźnik Mateusz, Midura Kacper.
Trener: Kamil Zaskalski

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa