W Cieniu Jupiterów Mielec
Galerie Informacje Sport

UKS SMS Stal Mielec 2010 na turnieju w Zakopanym [FOTO]

W dniach 6-9 maja drużyna UKS SMS Stal Mielec 2010 wybrała się do Zakopanego na jeden z lepszych turniejów w kraju – API CUP. 25 drużyn z całej Polski zostało podzielone na 5 grup. 1 dzień do mecze grupowe.

Mielczanie wygrali 3 mecze i 1 przegrali co dało awans do najlepszej 10-tki turnieju. W sobotę i niedzielę rozgrywali mecze w tzw. „Lidze Mistrzów.”

Bardzo dużo składnych akcji zakończonych bramkami, ofiarna gra w obronie i dobrze podejmowane decyzje na boisku w końcowych rozrachunku pozwoliły zająć drużynie 4 miejsce tracąc zaledwie JEDEN PUNKT ! do zwycięzcy turnieju. Bilans to 9 zwycięstw, 2 porażki i remis.

Królem strzelców turnieju z 20 bramkami został nasz zawodnik Maksymilian Kusak.

Oprócz turnieju na chłopców czekała również masa atrakcji przygotowanych przez organizatorów turnieju. Byli m.in. na Termach Gorący Potok oraz na wycieczce po Zakopanym dorożką.

Drużynę wspierają: – Dobrowolscy – Miasto Mielec!

POWIĄZANE POSTY

Szybki, przestronny, wygodny. „Czerwona Strzała” ruszyła z Mielca

cien

„…dotyk abstrakcji” – wystawa Mirosława Szędzioła i Alicji Szędzioł

cien

Ty też możesz stać się częścią kultury Mielca – zagłosuj i rozwijaj swoje pasje

cien

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa