W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

UKS SMS Stal Mielec 2010 zdobywa 3 miejsce na Międzynarodowym Turnieju API CUP w Zakopanym

W dniach 5-7 października wzięliśmy udział w Międzynarodowym turnieju API CUP w Zakopanym. Rywalizowaliśmy na dwóch boiskach ze sztuczną trawą a w turnieju wzięło udział 20 drużyn z całej Polski oraz z Ukrainy.

Wszystkim spotkaniom towarzyszyło słońce i piękne widoki na Tatry a wspaniała dyspozycja naszych chłopców dała mnóstwo radości i powodów do dumy. Oprócz zmagań piłkarskich, chłopcy również byli na spacerze na słynnych Krupówkach oraz wjechali kolejką na Gubałówkę.

Po ciężkich meczach mieliśmy okazje skorzystać z odnowy biologicznej i na relaks w Termach Gorący Potok. Bez wątpienia najlepszy turniej na jakim kiedykolwiek byliśmy. Turniej bezapelacyjnie wygrała drużyna Lokomotiv Kijów nie tracąc w rozgrywkach ani jednej bramki, na drugim miejscu gospodarze KS Zakopane, brązowe medale dla UKS SMS STAL MIELEC !
Oto komplet wyników:
Faza grupowa:
UKS SMS STAL MIELEC- Raków Częstochowa 3-0
UKS SMS STAL MIELEC- Lokomotiv Kijów 0-6
UKS SMS STAL MIELEC- Szkoła Futbolu Staniątki 3-0
UKS SMS STAL MIELEC- AP Limanovia 3-1
UKS SMS STAL MIELEC- Sokoliki Sary Sącz 1-0
UKS SMS STAL MIELEC- Ajax Częstochowa 7-0
UKS SMS STAL MIELEC- Marcovia Marki 3-2
UKS SMS STAL MIELEC- Lwów 1-0
UKS SMS STAL MIELEC- KS Zakopane 0-3
Faza finałowa:
UKS SMS STAL MIELEC- JKS Jarosław 1-0
UKS SMS STAL MIELEC- Varsovia Warsawa 2-1
UKS SMS STAL MIELEC- Falubaz Zielona Góra 2-1
Wystąpiliśmy w składzie: Michał Łachut, Serafin Filip, Kusak Maks, Figurski Eryk, Kolisz Kuba, Nośko Patryk, Rzeźnik Mateusz, Łączak Igor, Cena Michał, Lewicki Mikołaj, Łempa Kuba, Nikodem Kuba, Wawryka Filip i Kuba, Myjak Szymek.
Trener – Kamil Zaskalski

Podsumowując- był to świetny turniej, chłopcy pokazali olbrzymią wole walki i charakter, dodając do tego umiejętności piłkarskie, które mają bardzo wysokie pozwoliło nam to odnieść aż 10 zwycięstw i ponieść tylko 2 porażki. Warto zaznaczyć, że był to ich pierwszy wspólny wyjazd na dłuższy niż 1 dzień turniej.
Najlepszym bramkarzem całego turnieju został wybrany Michał Łachut z UKS SMS STAL MIELEC – BRAWO MICHAŁ !!
Podziękowania również dla rodziców za świetny doping i wsparcie dla chłopców !

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa