W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ulica Lonczaka w Radomyślu Wielkim już gotowa

W ostatnich miesiącach ulica Ludwika Lonczaka w Radomyślu Wielkim przeszła gruntowną przebudowę. Inwestycja kosztowała niemal 600 tys. zł i dofinansowana została z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Zadanie to wpisało się w dynamiczny rozwój tej części osiedla Kościuszki. W ramach przedsięwzięcia powstała jezdnia asfaltowa na odcinku blisko 350 metrów. Wybudowany został także lewostronny chodnik (320 m) i przebudowane zjazdy indywidualne oraz istniejąca infrastruktura techniczna (sieć telekomunikacyjna podziemna kolidująca z rozbudową drogi).

Roboty wykonała Firma Handlowo-Usługowa INWEST BRUK S.C. Agata i Jarosław Boroński z Otałęży, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu zorganizowanym przez Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim. Opiewała ona na 599 tys. zł brutto. 492 237 zł na inwestycję magistrat otrzymał z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa