W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Ulica Parkowa przestaje być bezpieczna?

Policjanci zatrzymali podejrzanego o usiłowanie kradzieży torebki. 28-letni mężczyzna próbował wyrwać torebkę kobiecie. Tuż po tym został zatrzymany przez policję. W odzieży podejrzanego funkcjonariusze ujawnili woreczek z marihuaną.

Dyżurny mieleckiej policji odebrał zgłoszenie o próbie kradzieży torebki przy ulicy Parkowej w Mielcu. Policjanci, którzy udali się na miejsce interwencji, zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej szarpał się z kobietą próbując wyrwać jej torebkę.


W rozmowie ze świadkiem zdarzenia policjanci ustalili, że zatrzymany zaczepił pokrzywdzoną idącą chodnikiem i zapytał o chusteczkę, kiedy kobieta podała mu paczkę chusteczek mężczyzna zaczął szarpać za torebkę pokrzywdzonej. Kobieta zdołała zachować swoją własność i zwróciła się o pomoc do przejeżdżającego obok mężczyzny, który zawiadomił policję.
Zatrzymany mężczyzna to 28-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, który na swoim koncie ma już kradzieże na terenie Mielca i sąsiednich powiatów.

Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym, policjanci w odzieży mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana.

Zatrzymany w chwili popełnienia czynu był trzeźwy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut usiłowania kradzieży oraz posiadania narkotyków. 28-letni mężczyzna częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

 ;ppp
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa