W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Blisko 82 mln złotych środków unijnych z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia trafi do jednostek OSP, a także GOPR i WOPR.

Wśród dofinansowanych 113 projektów złożonych w ramach naboru były jednostki służb ratowniczych z naszego powiatu, zostaną doposażone m.in. w wozy pożarnicze oraz w różnego rodzaju sprzęt ratowniczy.

OSP Kiełków otrzymał dofinansowanie w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.02 Energia i Środowisko / działania FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu na zakup nowego samochodu specjalnego, lekkiego, rozpoznawczo – ratowniczego (SLRr).

Także OSP Przecław ma dofinansowanie na zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego.

Na podziękowania zasłużyła Magdalena Bielat za napisanie profesjonalnego wniosku i systematyczną pomoc podczas jego rozpatrywania i korekt.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełkowie(Gmina Przecław)Zakup samochodu specjalnego rozpoznawczo – ratowniczego z napędem 4 x 4 do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych dla OSP Kiełków jako element wzmocnienia potencjału Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego442 200,00372 200,00
Gmina PrzecławZakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu1 204 975,12850 000,00

Biuro Prasowe UMWP

Autor zdjęć: Anna Magda

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa