W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Uratowano sarnę, która wpadła w sidła

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym próby skłusowania sarny. Uwięzione za pomocą metalowej linki zwierzę zauważył spacerujący po lesie mężczyzna, który powiadomił policję. Wezwani na miejsce myśliwi uwolnili sarnę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek przed południem, dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu skłusowania sarny, na terenie lasu w Nowej Wsi. Informację przekazał mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który spacerując po lesie, zauważył zwierzę uwięzione za pomocą metalowej linki przyczepionej do drzewa. Mężczyzna powiadomił policję. Funkcjonariusze zwrócili się o pomoc do myśliwych, którzy przyjechali na miejsce i uwolnili sarnę. Zwierzę uciekło do lasu.

Policjanci wykonali oględziny na miejscu zdarzenia i zabezpieczyli metalową linkę. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem sprawcy tego przestępstwa. Za kłusownictwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czy kibice czują się zagrożeni? [FOTO]

Wiadomości Mielec

Uczestnik awantury w Rzemieniu był poszukiwany prze policję

Wiadomości Mielec

Medialna afera dosięgnęła nasz portal

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa