W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Wywiady

Uroczysta Gala Mecenasa Ochrony Środowiska 2022 roku [FOTO, VIDEO]

W Restauracji Lubaszka w Rado Resort 8 grudnia odbyła się kolejna Uroczysta Gala Mecenasa Ochrony Środowiska. Kapituła złożona z przedstawicieli Fundacji Ekologicznej „Czysta Wisłoka” oraz spółka Euro-Eko w Mielcu przyznała osobom i podmiotom wyróżnienia „Mecenas Ochrony Środowiska”.

Wśród nagrodzonych byli: Andrzej Byrwa – prezes Konwentu Kierowników Jednostek Komunalnych Województwa Podkarpackiego, Radosław Sagatowski – prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli, Wojciech Wdowik – Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz Marcin Piekarski – wiceprezes zarządu Econ Trader i Econ i Jadwiga Szermach – prezes zarządu spółki gospodarka Komunalna w Błażowej.

Podczas tego wydarzenia miała miejsce także dyskusja o znaczeniu paliwa RDF w dobie kryzysu energetycznego. Uczestnicy dyskusji mieli możliwość odniesienia się do zdalnej wypowiedzi Anny Panek, członka podzespołów roboczych przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska.

Miała miejsce także charytatywna licytacja na rzecz organizacji zimowego obozu narciarskiego dla podopiecznych świetlicy działającej przy parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu.

Firma EURO-EKO rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, uruchamiając pierwszą Wytwórnię Paliw Alternatywnych w Mielcu. W kolejnych latach otwarto instalacje w Kozodrzy (woj. podkarpackie) i Chełmie (woj. lubelskie). Podstawową działalnością firmy jest świadczenie usług związanych z zagospodarowaniem odpadów i ochroną środowiska.
W wydarzeniu wśród zaproszonych gości był m.in poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa