W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video

Uroczyste obchody 10 – lecia Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (28.04) w sali gimnastycznej przy ulicy Sękowskiego odbyła ciekawa impreza, w której wzięli udział ludzie związali od lat z APPN. 

Wręczono odznaczenia i podziękowania zasłużonym osobom, które przyczyniły się do rozwoju akademii. Wśród nich byli trenerzy, członkowie zarządu oraz lokalni samorządowcy.

Uczniowie I Mieleckiej Szkoły Sportowej opowiadali w ciekawy sposób o akademii.

Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec powstała w 2013 roku z inicjatywy trenerów Pawła Mrozika oraz Jacka Cyganowskiego i działa w ścisłej współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Jej głównym założeniem jest zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez uprawianie sportu, promowanie zasad fair play oraz umiejętności współpracy w zespole.
Celem APPN jest wychowanie, radość, aktywne spędzanie wolnego czasu i wyposażanie wychowanków w piłkarskie umiejętności.

W szkoleniu pracuje 21 trenerów. Pracują oni z seniorami czwartą Ligą Podkarpacia, Seniorami II Liga Futsalu, Juniorami starszymi, Juniorami młodszymi Trampkarzami Starszymi, Trampkarzami Młodszymi, Młodzikami Starszymi, Młodzikami Młodszymi, Orlikami, Žakami, Skrzatami.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa