W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video WYRÓŻNIONE (dodatkowa) Wywiady

Uroczyste spotkanie z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu mieleckiego [FOTO, VIDEO]

W piątek (24.06.2022) w sali balowej w Hotelu Iskierka w ramach projektu „Dotknąć dźwięku ciszy” odbyło się uroczyste spotkanie z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu mieleckiego.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia odbyło się nawiązanie koalicji przeciwko przemocy oraz przyznanie nagrody dla organizacji pozarządowej za działania podejmowane na rzecz miasta Mielca i jego Mieszkańców.

Podczas gali Mieleckiej Działalności Pożytku Publicznego wręczone zostały nagrody Prometeusza za 2020 i 2021 rok przyznawane przez Mielecką Radę Działalności Pożytku Publicznego jako forma wyróżnienia tych stowarzyszeń, które w sposób szczególny mogą pochwalić się działalnością na rzecz lokalnej społeczności.

Za 2021 rok statuetkę odebrał Polski Związek Głuchych – Koło Terenowe w Mielcu, natomiast nagrodę za 2020 rok odebrało Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie”.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia oraz wywiadów, jakich udzielili nam Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, oraz Agata Ćwięka Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa