W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Urodziny Ojczyzny w Szkoły Podstawowej nr 8 [FOTO]

10 listopada 2017r. uczniowie klas I i IV Szkoły Podstawowej nr8 w Mielcu mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej uroczystości.

Tego dnia bowiem odbywały się w naszej szkole… urodziny Ojczyzny, bo taką niezwykłą formułę posiadała akademia poświęcona 99. rocznicy odzyskania przez Nią niepodległości. Pierwszoklasiści oraz czwartoklasiści stanęli na wysokości zadania i ubrani w odświętne stroje przybyli spędzić kilka chwil z naszą drogą Jubilatką.

Przynieśli ze sobą piękne urodzinowe kartki z opracowanymi przez siebie życzeniami oraz prezenty: patriotyczne wiersze oraz piosenki. Nie obyło się bez urodzinowego tortu oraz odśpiewania gromkiego „Sto lat”, co było oczywiście gestem wyłącznie symbolicznym, ponieważ chcemy przecież, żeby nasza Ojczyzna żyła jak najdłużej!
Zaangażowanie dzieci oraz wysoki poziom, jakie prezentowały one w czasie występów, przerosły oczekiwania organizatorów. Niezwykła lekcja patriotyzmu, jaką dali 7-latkowie oraz 10-latkowie, na długo pozostanie w pamięci naszej szkolnej społeczności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa