W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Urozmaicona Wielkanoc – wernisaż pokonkursowy

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają na wernisaż pokonkursowy wystawy plastycznej pt. „Wielkanoc”, który odbędzie się 4 kwietnia br. o godzinie 17:00 w Galerii Chorzelowskiego Ośrodka.

W trakcie wydarzenia odbędzie się również dekoracja nagrodzonych i wyróżnionych osób.

Na konkurs wpłynęło blisko 450 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych, nawiązujących do obrzędowości ludowej oraz tradycji chrześcijańskich. Głównym celem postawionym przed młodymi artystami było propagowanie tradycji, zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, pogłębianie wiedzy na temat znaczenia symboli świątecznych, kształtowanie zainteresowań kulturą ludową, a także rozwijanie wrażliwości plastycznej i twórczej ekspresji poprzez środki wyrazu plastycznego.

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOC”

I kategoria wiekowa: dzieci w wieku przedszkolnym 

NAGRODY:

Liliana Pubrat  – Zespół Szkół w Trześni

Aurelia Kicilińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Alicja Harla – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Milena Charlak – Zespół Szkół w Chorzelowie

Zofia Drozd – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

Zuzanna Piechota – Zespól Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Igor Cyran – Publiczne Samorządowe Przedszkole w Woli Mieleckiej

Krzysztof Kolano Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

Mikołaj Trzpis – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rydzowie

Karol Streb – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

Maksymilian Wilk – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

Dawid Cebula – Publiczne Samorządowe Przedszkole w Woli Mieleckiej

Aleksander Lasek – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie 

Karolina Nidental – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

WYRÓŻNIENIA:

Małgorzata Karp Zespół Szkół w Chorzelowie

Mateusz Kozdęba Zespół Szkól w Chorzelowie

Igor Siębor – Publiczne Samorządowe Przedszkole w Woli Mieleckiej

Zofia Barnat Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

Krzysztof Babula – Przedszkole- Zespól Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Igor Indyk – Publiczne Samorządowe Przedszkole w Trześni

Szymon Bajor – Zespól Szkół w Trześni

Laura Siewierska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni

Maja Rzemieniarz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Emilia Smoleń – Publiczne Samorządowe Przedszkole w Woli Mieleckiej

Wojciech Szostecki – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Woli Mieleckiej

Karolina Midura – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Woli Mieleckiej

Franciszek Róg – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Woli Mieleckiej

Miłosz Brykała – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Woli Mieleckiej

Natalia Furman – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Woli Mieleckiej

II kategoria wiekowa: uczniowie klas I-III szkół podstawowych

NAGRODY:

Nikola Kilian – Zespół Szkól w Woli Mieleckiej

Gabriela Mazur Zespół Szkół w Chorzelowie

Franciszek Sosiński   Zespół Szkół w Chorzelowie

Paweł Markowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Wojciech Lasek   Zespól Szkól w Chorzelowie

Julia Głodzik   Zespół Szkół w Chorzelowie

Maja Mikrut   Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Pola Adamarek   Zespól Szkolno-Przedszkolny w Woli Mieleckiej

Michał Słomba   Zespól Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Maja Maziarz   Zespól Szkól w Trześni 

Maja Pazdyk   Zespól Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Maciej Budak   Zespól Szkół w Chorzelowie

Dawid Lasek   Zespół Szkól w Podleszanach

Emilia Dudzik –  Zespół Szkół w Trześni

WYRÓŻNIEA:

Nikola Ziomek – Zespół Szkół w Chorzelowie 

Zuzanna Polak Zespól Szkół w Podleszanach

Emilia Padykuła – Zespół Szkół w Podleszanach

Patryk Tylutki – Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

Samuel Bieżyński – Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

Bartłomiej Straż – Zespól Szkolno-Przedszkolny w Rzędzianowicach

Korneliusz Kiełb – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Julia Markowska – Zespól Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Karolina Kulpa-Kołacz Zespól Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Alan Wolak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Ada Bystrowska – Zespół Szkół w Chorzelowie

Emilia Adamiec – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrząstowie

Adam Kilian – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rydzowie

Ewa Cisło – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mieleckiej

Nikola Miga – Zespól Szkól w Woli Mieleckiej

III kategoria wiekowa: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych

NAGRODY:

Lena Mrozik – Zespół Szkół w Trześni

Oliwia Wójcik – Zespół Szkół w Podleszanach

Natalia Rolka – Zespół Szkół w Podleszanach

Paulina Białek – Zespół Szkół w Podleszanach

Benedykt Pokusa – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach

Antonina Jeleń – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach 

Julian Burek – Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

Zuzanna Kliś – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

WYRÓŻNIENIA:

Milena Kępa – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach

Rita Rajca – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach

Aleksandra Szostecka – Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

Milena Brykała – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach

Ksawery Ziobroń – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach

Oliwia Kawa – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach

Aneta Witek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzędzianowicach

Zofia Grzech – Społeczna Szkoła Podstawowa w ZłotnikachMielna Słomba – Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa