Od kwietnia oficjalnie rozpocznie pracę dwójka nowych dyrektorów powiatowych jednostek: Powiatowego Urzędu Pracy oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Pierwsze z tych stanowisk objęła Renata Siembab, drugie – Dariusz Rżany.

W piątek, 31 marca, w gabinecie starosty Zbigniewa Tymuły odbyło się podpisanie umów z nowymi dyrektorami dwóch powiatowych jednostek. Szefową Powiatowego Urzędu Pracy, zgodnie z decyzją o rozstrzygnięciu naboru ogłoszoną w poniedziałek, 27 marca, została Renata Siembab, która przez ostatnie dwa miesiące pełniła obowiązki dyrektora.

Nie była to jednak jej pierwsza styczność z tutejszym urzędem pracy, bowiem przed awansem pracowała w nim przez przeszło 20 lat, zasilając m.in. dział kadr oraz referat szkoleń.

Podobnym, bo również 20-letnim doświadczeniem w zawodzie pochwalić się może kolejny z dyrektorów – Dariusz Rżany. Jako podinspektor, a następnie inspektor budowlany pracował w Urzędzie Miejskim w Mielcu od 1997 roku. Na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zastąpi p.o. dyrektora Dorotę Gołębiowską.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider