W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Urząd Pracy i Inspektorat Nadzoru Budowlanego mają nowych dyrektorów!

Od kwietnia oficjalnie rozpocznie pracę dwójka nowych dyrektorów powiatowych jednostek: Powiatowego Urzędu Pracy oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Pierwsze z tych stanowisk objęła Renata Siembab, drugie – Dariusz Rżany.

W piątek, 31 marca, w gabinecie starosty Zbigniewa Tymuły odbyło się podpisanie umów z nowymi dyrektorami dwóch powiatowych jednostek. Szefową Powiatowego Urzędu Pracy, zgodnie z decyzją o rozstrzygnięciu naboru ogłoszoną w poniedziałek, 27 marca, została Renata Siembab, która przez ostatnie dwa miesiące pełniła obowiązki dyrektora.

Nie była to jednak jej pierwsza styczność z tutejszym urzędem pracy, bowiem przed awansem pracowała w nim przez przeszło 20 lat, zasilając m.in. dział kadr oraz referat szkoleń.

Podobnym, bo również 20-letnim doświadczeniem w zawodzie pochwalić się może kolejny z dyrektorów – Dariusz Rżany. Jako podinspektor, a następnie inspektor budowlany pracował w Urzędzie Miejskim w Mielcu od 1997 roku. Na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zastąpi p.o. dyrektora Dorotę Gołębiowską.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa