W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – metoda PDR [FOTO]

PDR Mielec to firma specjalizująca się w wykonywaniu napraw blacharskich w technologii PDR (z j. ang. Paintless Dent Repair), polegającej na usuwaniu wgnieceń z karoserii przy użyciu wyspecjalizowanego sprzętu do wypychania lub wyciągania blachy.

Podczas napraw używane są dedykowane lampy, które pozwalają na precyzyjne zlokalizowanie uszkodzenia. Sposób ten świetnie sprawdza się przy niewielkich odkształceniach na karoserii, gdzie nie doszło do uszkodzenia powierzchni lakieru, powstałych np. podczas gradobicia czy otarć parkingowych.

Ten rodzaj naprawy blacharskiej posiada wiele zalet, do których należą przede wszystkim niewielki koszt samej naprawy w porównaniu do tradycyjnych napraw blacharskich, w których zwykle niezbędne jest szpachlowanie i ponowne lakierowanie danego elementu karoserii.

W przypadku napraw PDR nie ma takiej potrzeby, a dodatkową zaletą takiej naprawy jest właśnie brak ingerencji w oryginalny lakier, co przekłada się na jego większą trwałość i wyższą wartość pojazdu przy jego ewentualnej odsprzedaży w przyszłości. Ponadto ze względu na brak konieczności lakierowania także czas wykonania naprawy ulega znacznemu skróceniu.

Warto przy tym pamiętać, że naprawa w technologii PDR jest przyjazna środowisku naturalnemu ze względu na używanie do usuwania uszkodzenia wyłącznie metod mechanicznych bez agresywnych środków chemicznych.
Firma wykonuje usługi na obszarze Mielca i okolicznych miejscowości. Z dojazdem bezpośrednio do klienta lub wybranej przez niego lokalizacji.

Na facebookowwym fanpage’a firmy, można znaleźć przykłady zrealizowanych zleceń.


Adres: Mielec ul. Przemysłowa 16/4

Telefon +48 575 817 313
Mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/usuwaniewgniecenmielec/

Materiał Promocyjny