W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Uwaga jedzie pociąg!

Od 1 września 2020 roku, czyli w najbliższy wtorek kierowcy powinni zachować większą uwagę, przejeżdżają przez tory kolejowe na trasie pomiędzy stacjami Mielec a Kochanówka-Pustków.

Działu Eksploatacji i Infrastruktury Pasażerskiej – Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie, informuje, że we wtorek 1 września wznowiony zostanie ruch kolejowy na tym odcinku linii nr 25.

W pierwszym etapie po torach będą jeździć tylko pociągi towarowe. Kolejarze apelują do wszystkich kierowców, o wzmożoną czujność. Przestrzeganie bezwzględne oznakowania przejazdów przez tory gwarantuje bezpieczeństwo.

Od marca 2019 roku trwają prace przy modernizacji linii kolejowej nr 25 na trasie Mielec – Dębica, które teraz wchodzą w ostatnią fazę. Kończą się te przy przepustach i mostach. Wymienione zostały urządzenia sterowania. Cały czas budowane są nowe perony na przystankach Wojsław, Rzemień, Rzochów, Tuszyma, Dąbie, Pustków i Kochanówka-Pustków. Wkrótce wykonawca rozpocznie roboty na 7-kilometrowym odcinku Kochanówka – Dębica.

Zobacz też...

1 Komentarzy

Goździk27121993 31 sierpnia 2020 (poniedziałek) at 13:34

Tak. Trzeba uważać na przejazdach kolejowych. Tym bardziej, że pociąg się tak nie zatrzyma w miejscu.

Odpowiedz

Zostaw komentarz