W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Uważaj z kim pijesz!

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju tuż po popełnionym przestępstwie. Wszyscy to mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki w wieku od 18 do 28 lat. Mężczyźni kopali i bili pokrzywdzonego, następnie zabrali mu telefony komórkowe oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. W chwili popełnienia czynu byli nietrzeźwi.

O zdarzeniu Policję poinformował przypadkowy przechodzień, który idąc drogą zauważył leżącego mężczyznę. Funkcjonariusze, którzy niezwłocznie pojawili się na miejscu ustalili, że mężczyzna ten to 47-letni mieszkaniec Dębicy. Ustalili także, że został on pobity i okradziony przez trzech młodych mężczyzn.

Działania policyjne doprowadziły do zatrzymania sprawców tego przestępstwa. Okazało się, że zatrzymani mają 18, 21 i 28 lat. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni spotkali się z pokrzywdzonym w Dąbrówce Wisłockiej i wspólnie spożywali alkohol. W tym czasie zaplanowali, że kiedy mężczyzna odjedzie to go pobiją i ukradną to, co ma przy sobie. Kiedy 47-letni mieszkaniec Dębicy podjął decyzję o powrocie do domu, młodzi mężczyźni pobili swoją ofiarę i okradli zabierając portfel z dokumentami i pieniędzmi oraz kilka telefonów komórkowych z akcesoriami.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzut rozboju. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa. Na wniosek Policji prokuratura zastosowała wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 

 

DCIM105GOPRO

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa