W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

VII Turniej tenisa ziemnego [FOTO]

Dwudziestu graczy z Mielca i województwa podkarpackiego wzięło udział na kortach MOSiR-u , przy ulicy Kusocińskiego ,w VII otwartym turnieju tenisa ziemnego, z okazji Dnia Flagi R.P.

Organizatorzy Stowarzyszenie ,,Orzeł Biały – Strzelec”, zamówili pogodę chyba gdzieś , po znajomości na górze i tym razem prawie nie padało. Jak zawsze na kortach wszyscy zaprezentowali , spore umiejętności,ambicje i wolę walki,do ostatnich piłek, a po zakończeniu było sporo okazji do rozmów dotyczących co dopiero zakończonych pojedynków, przy tenisowym grillu .

Jak zawsze, ktoś musiał wygrać, ktoś musiał przegrać, i tak w finale gry pojedynczej zwyciężył niespodziewanie, Tomasz Pyrzyński, który pokonał jednego z faworytów turnieju Michała Tora 6:2, 0:6, 10:4, w super tie-breaku, zaś w finale gry podwójnej Jerzy Madycki , Andrzej Wróbel okazali się lepsi od Wiesława Misiewicza, Andrzeja Sucheckiego wygrywając 6:3.

Zwycięzcy w tym roku otrzymali nagrody i upominki od Organizatorów Stowarzyszenia ,,Orzeł Biały – Strzelec „, Polskiego Fan Klubu Agnieszki Radwańskiej, firm Edma-art ,Elegant moda męska, klubu Alternatywa, restauracji Vis a Vis, Xerima, patronem medialnym było Radio Leliwa , portal Hej Mielec, Korso, WCJ 24.pl, Akena 24, grupa facebookowa To jest Mielec, swoje indywidualne nagrody jak zawsze przygotowała pani Joanna Rębisz.

Zwycięzcy w grze pojedynczej
1. Tomasz Pyrzyński
2.Michał Tor
3. Jerzy Madycki

Gra podwójna 
1. Jerzy Madycki, Andrzej Wróbel
2. Wiesław Misiewicz, Andrzej Suchecki
3..Andrzej Adamczyk, Jerzy Michalski

Nagroda specjalna dla najstarszego zawodnika od firmy Elegant 
Jerzy Michalski

Nagroda specjalna,dla najmłodszego zawodnika od Joanny Rębisz
Michał Piekarczyk

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości