W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

 VII TURNIEJ KUMITE O MISTRZOSTWO KLUBU SAIHA

       Dnia 05.06.2016  z okazji Dnia Dziecka został rozegrany VII Turniej Klubowy Kumite o mistrzostwo Klubu SAIHA. Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Mielca Pan Daniel Kozdęba.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00. Wystartowało w nich 103 adeptów ćwiczących w naszym klubie. Była to najmłodsza kadra naszego stowarzyszenia. Wspierani dopingiem swoich opiekunów, dali popis na miarę swoich umiejętności jakie zdobyli ćwicząc i przygotowując się do tego wydarzenia.

Wszyscy startujący zostali uhonorowani za swój wysiłek i wolę walki  pamiątkowy dyplomem i medalem a finaliści dodatkowo pucharem. Turniej przebieg sprawnie i szybko dzięki zaangażowaniu rodziców w przygotowaniu swoich podopiecznych do wyjścia na matę. Zarząd  Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyczynili się do zrealizowania naszej wspólnej imprezy.

 

Następny Turniej w przyszłym sezonie treningowym pod tytułem sylabus 8 kyu. Już  teraz zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Przygotowania rozpoczniemy niebawem po wakacjach. Starsza kadra musi już pomyśleć o wyzwaniu jakie nas czeka 10 grudnia, czyli Mistrzostwa Polski Południowej.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami  Zarząd MKKS SAIHA OSU!!!

 

157_52b89beccee34

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa