W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W aucie palili marihuanę

Policjanci z Baranowa Sandomierskiego przyłapali dwóch mężczyzn na paleniu marihuany w samochodzie. 20-latków zdradził gęsty biały dym wydobywający się z pojazdu. Policjanci znaleźli w aucie środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z nich już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W czwartek przed godz. 16, policjanci z Baranowa Sandomierskiego zwrócili uwagę na zaparkowany na nieużytkach rolnych pojazd marki Opel Astra. W samochodzie siedziało dwóch młodych mężczyzn, a z wnętrza auta wydobywał się gęsty biały dym.

Gdy policjanci podjechali bliżej wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Mężczyźni na widok policjantów byli wyraźnie podenerwowani, jeden z nich usiłował schować jakiś przedmiot. Po wylegitymowaniu okazało się, że to dwaj mieszkańcy gminy Baranów Sandomierski w wieku 20 lat. Z uwagi na to, że policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że mogą oni posiadać środki odurzające, przeszukali zarówno mężczyzn, jak i pojazd.

W oplu funkcjonariusze znaleźli ukryte dwa pudełka z suszem roślinnym, wyglądem przypominające ziele konopi indyjskich. Wstępne badania wykonane narkotestem potwierdziły, że jest to marihuana. W trakcie rozmowy młodzi mężczyźni przyznali się, że wcześniej palili w samochodzie marihuanę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Ustalono, że znalezione w aucie narkotyki, należały do kierowcy opla.

Policjanci przesłuchali mężczyzn. 20-latek kierujący oplem, za posiadanie substancji zabronionych, usłyszał zarzut, do którego się przyznał. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Zgodnie z art. 62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa