W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W bieliźnie miał woreczki z suszem

Woreczki z suszem roślinnym oraz młynek do mielenia zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego u 18-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego.

Mężczyzna i dwie 17-latki byli pasażerami hondy, którą kierował inny 18-latek. Młodemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy, ponieważ badanie policyjnym testerem wykazało w jego organizmie obecność substancji zabronionych. W sprawie trwają dalsze czynności.

W sobotę wieczorem policjanci w trakcie wykonywanych czynności na terenie miasta zainteresowali się grupą młodych ludzi, podróżujących osobową hondą. Kiedy pojazd zaparkował pod jednym ze sklepów w Kolbuszowej Dolnej, funkcjonariusze podjęli czynność legitymowania przebywających w aucie osób.

Jak ustalili, pojazdem kierował 18-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego a wraz z nim podróżowało troje pasażerów: 18-latek i dwie 17-letnie dziewczyny.
W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili schowane w bieliźnie 18-letniego pasażera woreczki z suszem, a w należącej do niego podręcznej saszetce – młynek do mielenia suszu. Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że substancję zakupił legalnie.18-latek został zatrzymany. Zabezpieczony susz sprawdzono policyjnym testerem, który wykazał obecność substancji niedozwolonych.

Policjanci poddali również badaniu na zawartość narkotyków kierowcę hondy. Również w tym przypadku urządzenie wskazało obecność niedozwolonych substancji w jego organizmie. 18-letni kierowca został doprowadzony do placówki medycznej, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W sprawie trwają dalsze czynności. Zabezpieczony susz zostanie poddany badaniu przez specjalistyczne laboratorium.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa