W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

W czerwcu odbędzie się spektakl „Domówka” [FOTO]

Zapowiadany już rok temu spektakl „Domówka” w wykonaniu znanej polskiej aktorki Soni Bohosiewicz wreszcie dojdzie do skutku. Dom Kultury SCK zaprasza na spektakl 2 czerwca o godz. 18 do sali widowiskowej DK SCK. 

Na tę „Domówkę” warto było czekać. Sonia Bohosiewicz zagrała już kilkadziesiąt spektakli „Domówki” w wielu miejscach w Polsce i wszędzie publiczność bardzo łatwo dawała się uwieść zarówno urokowi znakomitej aktorki, jak i wybranej do spektaklu muzyce.

„Domówka” w wykonaniu znanej aktorki Soni Bohosiewicz to spektakl przenoszący widzów w świat PRL. Spodziewajmy się zabawnych anegdot, opowieści o pierwszych życiowych lekcjach, o miłości, o kobietach i mężczyznach. Widowisko nosi w sobie elementy komedii koncertowej i stand-up’u. Walorem spektaklu jest aktywny udział publiczności, choćby wtedy, gdy aktorka śpiewa największe polskie przeboje, np. „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka”, „W moim magicznym domku”.

Sonia Bohosiewicz, aktorka znana zarówno ze srebrnego ekranu, jak i seriali telewizyjnych, ma na swoim koncie już kilka scenicznych monodramów. Przed „Domówką” publiczność oklaskiwała ją w spektaklu „10 sekretów Marilyn Monroe” i „Chodź ze mną do łóżka”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa