W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

W czerwcu w Mielcu zagości kino samochodowe

5 czerwca 2020 r. Kino samochodowe Mielec

Kino Samochodowe rusza w trasę po Polsce po raz pierwszy! Fundacja Klub Młodych Liderów, która jest organizatorem tegorocznej trasy, odwiedzi aż 15 miast, w tym Mielec. Takie rozwiązane pozwoli spędzić owocnie czas, dostarczając mieszkańcom rozrywki, a także gwarantując bezpieczeństwo. 

Fundacja Klub Młodych Liderów to organizacja, która specjalizuje się w tworzeniu imprez plenerowych na tysiące osób. Corocznie kształci młode osoby, które poprzez projekty społeczne wypływają na pozytywną zmianę otoczenia. Ich zadaniem jest tworzenie przyszłości w różnych dziedzinach, w tym rozrywki i wydarzeń.

Trasa filmowa będzie przełomowa, gdyż jak wiemy najbliższe miesiące będą wyglądały inaczej niż zwykle, a wszystkie imprezy musiały zostać odwołane. Właśnie dlatego narodził się pomysł Kina Samochodowego, które będzie wydarzeniem nietypowym, bezpiecznym i choć na chwilę pozwoli oderwać się od rzeczywistości. Obserwując ogromne zainteresowanie tego typu kinem w innych krajach, a także mając wcześniej doświadczenie w organizacji kina plenerowego, Młodzi Liderzy od razu postanowili zabrać się do pracy nad trasą. W Mielcu Kino Samochodowe pojawi się 5 czerwca 2020 roku, a planowany start o godzinie 21.00! 

Jak to będzie wyglądać? Kino zostanie zorganizowane na dużych parkingach, które będą w stanie pomieścić ponad 100 aut. Na ekranie o powierzchni 100 m2 wyświetlony zostanie film, który uprzednio wybiorą mieszkańcy w głosowaniu na Facebooku. Dźwięk będzie przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Dzięki takim rozwiązaniom, uczestnicy będą dobrze widzieć ekran oraz doskonale odbierać dźwięk. Całość wydarzenia przybierze charakter niczym z amerykańskiego filmu! Dodatkowo przewidziane są atrakcje i konkursy internetowe. Koszt biletu to 30 zł od jednego samochodu. W razie dużego zainteresowania kinem, odbędzie się więcej niż jeden seans!

Sprawdź to!

https://www.klubmlodychliderow.pl/kino-samochodowe/
https://www.facebook.com/kinosamochodowe2020/
https://www.facebook.com/events/240256303720028/

Pełna lista wydarzeń: https://www.facebook.com/pg/kinosamochodowe2020/events/

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa