W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W kominiarce z przedmiotem przypominającym broń wtargnął do sklepu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj na terenie jednego ze sklepów w Kolbuszowej. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu i trzymając w rękach przedmiot przypominający broń zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy, zabrał utarg, a następnie uciekł.

Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Policjanci pracują nad ustaleniem mężczyzny. Wszelkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej.

Dyżurny policji został dziś powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w jednym ze sklepów w Kolbuszowej. Ze zgłoszenia wynikało, że około godz.11 do sklepu przy ul. Krakowskiej wtargnął nieznany mężczyzna i  trzymając w rękach przedmiot przypominający broń i zażądał wydania pieniędzy. Przestraszona ekspedientka przekazała mu znajdujący się w kasie sklepowej utarg. Jak ustalono mężczyzna miał założoną na głowę kominiarkę, a po zdarzeniu uciekł pieszo w kierunku znajdujących się nieopodal zarośli. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia. Prowadzone są wszelkie czynności, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości i zatrzymania. W działania zaangażowani są funkcjonariusze wszystkich pionów. Na miejscu pracuje również pies tropiący.

Wszelkie osoby, który mogą posiadać informację na temat zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym jednostki pod nr 47 822 13 10  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa