W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

W listopadzie nowa hala z basenami będzie otwarta [FOTO]

Jak informuje Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski prawdopodobnie już w listopadzie mieszkańcy naszego miasta, będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, jakie czekają wewnątrz nowej hali widowiskowo sportowej.

Na budowie nowej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Solskiego 1 kończą się ostatnie prace wykończeniowe i kosmetyczne. Usuwane są usterki zgłoszone przez zamawiającego, które zostały wskazane w czasie bieżącej kontroli obiektu. Zakończone zostały odbiory Sanepidu i Straży Pożarnej.

W dniu 12 września  do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Mielcu wykonawca złożył wniosek o udzielenie pozwolenia na użytkowanie dla hali sportowej z częścią basenową. Po udzieleniu pozwolenia na użytkowanie, wykonawca dokona pisemnego zawiadomienia o gotowości do odbioru końcowego przez inżyniera kontraktu i zamawiającego. Maksymalny czas na wykonanie odbioru końcowego to 45 dni. Wszystko wskazuje na to, że odbiór końcowy całego obiektu będzie mógł być zakończony pod koniec listopada br.

Blisko, blisko coraz bliżej… – takie są moje wrażenia po dzisiejszej wizycie na naszej nowej hali sportowej, która pięknieje z dnia na dzień.
Trwają ostatnie prace wykończeniowe i kosmetyka całego obiektu, który jest przygotowywany do odbioru końcowego
– podsumował Jacek Wiśniewski.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z gotowej inwestycji, jakimi prezydent się podzielił.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa