W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

W Mielcu dziś będzie ciekawie

Wspólne świętowanie na Stadionie!

O godzinie 17:40 PGE FKS Stal Mielec rozegra ostatni mecz w Fortuna 1 Liga. Po końcowym gwizdku na Stadionie Miejskim przy ulicy Solskiego 1 rozpocznie się wielkie świętowanie!

Co czeka Kibiców, którzy przyjdą tego dnia na Stadion?
Na trybunach ulokowane będą tuby z confetti, które Kibice wystrzelą w kulminacyjnym momencie! Confetti do oprawy tego szczególnego momentu zapewniła firma PZL Mielec, która od lat wspiera Stal w drodze po dawny blask.

Po ostatnim gwizdku, kiedy zawodnicy zejdą do szatni na scenie wystąpi PETRIXON – Patryk Jaszcz ze swoim utworem „Trening Czyni Mistrza”. Tuż po tym występie, na telebimie o powierzchni 36m2 zobaczymy prezentację z historycznymi momentami mieleckiej Stali.

Podczas oficjalnej części wieczoru, drużyna PGE FKS Stali Mielec na scenie zaprezentuje się Kibicom w specjalnych koszulkach przygotowanych na tę okazję. Podczas dekoracji wystrzeli biało – niebieskie confetti, a utwór „We Are the Champions”, który rozbrzmi w głośnikach Stadionu Miejskiego ogłosi wszystkim, że PGE FKS Stal Mielec jest w EKSTRAKLASIE!

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości