W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Plakaty Propozycje weekendowe Relacje z wydarzeń Rozrywka Sport

W Mielcu pobiegną dla Dariusza

Wciąż trwają zapisy do biegu głównego o Puchar Prezydenta Mielca na 3km, rozgrywanego w ramach XXII Ogólnopolskich Biegów Ulicznych. W biegu tym mogą uczestniczyć osoby które ukończyły 16 lat, zarejestrują się  przez system http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=149#0_17D108 i wniosą opłatę startową. System zgłoszeń otwarty będzie do 5 pażdziernika. Istnieje możliwość rejestracji w biurze zawodów w dniach 6 i 7 pażdziernika z tym że, organizator nie gwarantuje pakietu startowego. Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

W biegach młodzieżowych obowiązywać będą kartki startowe, które będą do pobrania w biurze zawodów (kabina sędziowska na tarasie stadionu) od godz. 15:00.

Organizator przeprowadzi 12 biegów młodzieżowych w różnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik biegów młodzieżowych otrzyma okolicznościowy dyplom i słodycze. Za zajecie I-VI miejsca statuetkę – specjalnie zaprojektowaną i dodatkowo nagrodę rzeczową za miejsce I-III.

Wzorem roku ubiegłego, podczas wydarzenia będzie można przyłączyć się do biegowej akcji charytatywnej PKO Banku Polskiego. Tym razem pobiegniemy na rzecz 48-letniego Dariusza, który po złamaniu kręgosłupa porusza się na wózku, a także choruje na przewlekły stan zapalny biodra. Obecnie niezbędny jest zakup nowego wózka oraz specjalistycznego łóżka, na które są zbierane pieniądze. Dariusz jest podopiecznym Fundacji „Fuga Mundi”.

Uczestnicy wszystkich biegów mogą przyłączyć się do akcji dla Dariusza. Wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Dariusza” i dotrzeć z nią do mety. Kartki będą do odebrania w dniu biegu od godz. 15.00 na stoisku PKO Banku Polskiego przy Biurze Zawodów.

Partnerem strategicznym XXII Ogólnopolskich Biegów Ulicznych po raz drugi jest PKO Bank Polski. Impreza współfinansowana jest ze środków Województwa Podkarpackiego, Powiatu Mieleckiego i Gminy Miejskiej Mielec.

Strona imprezy:

www.mielecbiega.pl

Zapisy:

http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=149#0_17D108

LKS Stal Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa