W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Materiały video Sport

W Mielcu powstał ośrodek Kibice Razem! [VIDEO, FOTO]

Członkowie Stowarzyszenia Kibiców Stali Mielec „Chłopcy ze Stali” utworzyli ośrodek „Kibice Razem”. Jest to projekt koordynowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej i zakłada pomoc w dotychczasowych działaniach i realizacjach kibiców.

Lokale, które znajdują się na Stadionie Miejskim w Mielcu, będą służyły przeprowadzaniu dyskusji, przygotowywaniu opraw, planowaniu wyjazdów, organizowaniu spotkań z piłkarzami i innymi integrującymi środowisko działaniom.


W pierwszym pomieszczeniu dostępny jest kącik dla dzieci z grami planszowymi i zabawkami, telewizor z pakietem programów sportowych i bajek, PlayStation 4 oraz stół do piłkarzyków. Ponadto można skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. Drugie pomieszczenie jest obecnie w remoncie i w trakcie wyposażania. Finalnie służyć będzie jako sala konferencyjna i miejsce spotkań z osobami związanymi z klubem FKS Stal Mielec.

Koordynatorzy ośrodka Kibice Razem od marca przeprowadzają szereg akcji i imprez sportowych m.in.: organizacja turnieju z okazji otwarcia sztucznego boiska na osiedlu Szafera, rozdawanie flag na ulicach miasta z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, zaproszenie na mecz niepełnosprawnego kibica Patryka Graba, który jest największym kolekcjonerem szalików w Polsce, „Biało-Niebieski Dzień Dziecka” na stadionie miejskim w Mielcu i inne. O wszystkich działaniach można przeczytać na głównej stronie www.stalmielec.kibice-razem.pl.

Ośrodek z wieloma atrakcjami jest dostępny dla wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 17:00 na trybunie wschodniej od ulicy Solskiego. W imieniu koordynatorów zapraszamy do odwiedzin.

 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgnęła nasz portal

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie autorskie Andrzeja Talarka [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa