Slider
Image default
Sport

W mikołajki z Chrobrym Głogów!

Już w najbliższą środę mieleccy szczypiorniści we własnej hali podejmą Chrobrego Głogów, z którym w zeszłym sezonie wygrywali dwukrotnie. Mecz jako, że rozgrywany 6. grudnia będzie miał charakter „mikołajkowego”, a partnerem spotkania został PZL Mielec, który ufundował kilkadziesiąt nagród dla kibiców.

Chrobry w tym sezonie nie zawodzi. Damian Krzysztofik i spółka w grupie granatowej zajmują 5. miejsce, co daje im ósmą lokatę w tabeli zbiorczej. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego w obecnym sezonie pokonali już Wybrzeże Gdańsk (31:26), Spójnię Gdynia (38:25), Pogoń Szczecin (30:28), KPR Legionowo (31:22), Zagłębie Lubin (30:29) oraz MKS Kalisz (27:26). Wyniki te bardzo dobrze obrazują jak solidnym zespołem są głogowianie.

Mimo tego Stal w poprzednim sezonie dwukrotnie w meczach z Chrobrym była górą. Podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja zapewne nie mają nic przeciwko, aby historia się powtórzyła, tym bardziej, że w grupie pomarańczowej rywalizacja jest niezwykle wyrównana i każde zdobyte punkty mogą mieć kolosalne znaczenie na finiszu rozgrywek.
W środę mielczanie będą musieli sobie jednak radzić bez Adriana Wojkowskiego, którego uraz kolana okazał się nieco bardziej poważny niż wcześniej zakładano, w związku z czym czekać go będzie przerwa wynosząca od 4. do 6. tygodni.

Bardzo miło nam poinformować, że partnerem spotkania został PZL Mielec, który ufundował kilkadziesiąt nagród dla kibiców. Każdy z fanów przy zakupie biletu będzie miał możliwość wylosowania jednej z nich.

SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów, 06.12.2017, godz. 18:00, Hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.

 

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja