W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

W naszym mieście pojawił się mini park linowy [FOTO]

Można już korzystać z mini parku linowego jaki powstał w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na osiedlu Smoczka przy ul. Dąbrówki.

Miejsce lokalizacji  mini parku linowego oraz jego charakter, a także materiały  z którego został wykonany,  były uzgadniane z wnioskodawcami tego projektu. Urządzenie zabawowe typu „Dżungla”  w konstrukcji z twardego  drewna robinii akacjowej i lin naturalnych  wybrano z oferty niemieckiej firmy Ziegler.  Dla potrzeb zrealizowania zadania właściciel  firmy Zigler udzielił pisemnej  zgody  na  wykorzystanie wzoru.

Zestaw mini parku linowego składa się z kilku elementów – jest to most linowy;  sznur, drewniana belka  do balansowania, drewniane belki  ze sznurami do wspinania się, most linowy z zabezpieczeniami i bez zabezpieczeń oraz konstrukcja z belek drewnianych do wspinania się. Pod urządzeniem wykonana została bezpieczna nawierzchnia z piasku rzecznego płukanego. Całość konstrukcji parku linowego wraz z nawierzchnią opatrzona została po montażowym  certyfikatem bezpieczeństwa. Całość kosztowała 100 000 zł.Urządzenie zostało wbudowane przez firmę INETRTOR z Sanoka wybraną  w wyniku  rozstrzygnięcia zapytania ofertowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa