W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W niedzielę, 17.04.16 w Rzeszowie odbędzie się casting do 9 edycji programu „Mam Talent”

Już w kwietniu i maju po raz dziewiąty ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

  

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy). Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

 

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: [email protected] Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

 

harmonogram:

9 kwietnia, Poznań – Hotel Andersia, plac Andersa 3

10 kwietnia, Wrocław – Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49

16 kwietnia, Kielce- Gmach Filharmonii Świętokrzyskiej, ul. Żeromskiego 12

17 kwietnia, Rzeszów – Hotel Bristol, Rynek 20

23 kwietnia, Gdańsk – Hotel Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9

24 kwietnia, Bydgoszcz – Hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36

15 maja, Zabrze – Dom Muzyki i Tańca, Gen. De Gaulle’a 17

21 maja, Białystok – Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7

22 maja, Warszawa – JM Apart Hotel , ul. Grzybowska 45

 

366055a_hb_a_002

 

duzapolska3

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa