W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

W niedzielę z Wybrzeżem Gdańsk

W najbliższą niedzielę do Mielca przyjedzie Wybrzeże Gdańsk, a dla nowego trenera Stali – Michała Przybylskiego będzie to pierwsze spotkanie przed mielecką publicznością od momentu opuszczenia „Biało-Niebieskich” szeregów jako zawodnik w 2009 roku.

W pierwszym meczu obu zespołów w tym sezonie lepsi okazali się gdańszczanie, którzy zwyciężyli  we własnej hali 29:23. Podopieczni Marcina Lijewskiego zdecydowanie mają patent na „Czeczeńców”, gdyż Ci w bezpośrednich starciach od 2015 roku wygrali tylko raz.

Wybrzeże w obecnym sezonie PGNiG Superligi spisuje się bardzo dobrze i z 23. oczkami na koncie zajmuje 9. miejsce w tabeli i ma bardzo duże szanse na grę w play-offach.

Stal pod wodzą nowego trenera z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w Głogowie, gdzie nieznacznie przegrała 25:24, a do pełni szczęścia zabrakło niewiele.
– Przegrana jedną bramką to nadal przegrana. Zrobimy wszystko, aby w niedzielę odnieść zwycięstwo – zapowiedział nam tuż przed meczem Tomasz Grzegorek i mamy nadzieję, że ten scenariusz się spełni.

20. seria PGNiG Superliga: SPR Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk, 03.03.2019, godz. 17:00, hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości