W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Ośrodku Zdrowia w Tuszowie Narodowym zakończył się remont

We wrześniu wykonawca zgłosił do odbioru zakończony remont budynku Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym. 

Obiekt po remoncie został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, poprzez wykonanie windy, dostosowanie sanitariatów i ciągów komunikacyjnych do poruszania się osób na wózkach. Nowe rozwiązania umożliwiły zwiększenie liczby gabinetów z wykorzystanych pomieszczeń mieszkalnych na pierwszym piętrze. Ponadto gabinety wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt medyczny, nowe meble.

Obiekt jest klimatyzowany. Trwają jeszcze dodatkowe prace przy podnoszące estetykę otoczenia obiektu. W ramach tych prac będą dodatkowe nasadzenia krzewów, zostaną wykonane ławeczki, stojaki dla rowerów, a obiekt będzie monitorowany. Na zadanie Gmina otrzymała dofinansowanie (80%) jego wartości w kwocie 1 920 000 zł. z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dziękuję Panu senatorowi Zdzisławowi Pupie, który wspiera naszą gminę w realizacji tego jakże niezbędnego i oczekiwanego przez mieszkańców remontu –akcentuje wójt gminy Andrzej Głaz.  

Z dniem 29 września na 6 tygodni  zostanie zamieszczone ogłoszenie o wolnych gabinetach lekarskich przeznaczonych do wynajmu, po czym ogłoszony zostanie nabór ofert na wynajem tych pomieszczeń.    

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa