W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Padwi Narodowej obradował Konwent Sołtysów Gminy

W dniu 26 stycznia br. odbył się w Konwent Sołtysów Gminy Padew Narodowa. Najistotniejszym tematem było omówienie przygotowania koncepcji budowy dróg samorządowych na lata 2021 – 2024 w Gminie Padew Narodowa.

Wójt Gminy – p. Robert Pluta podkreślił, iż po otrzymaniu potrzeb z poszczególnych sołectw i po ich analizie do końca I kwartału 2021 r. wraz z samorządowcami ogłosi „Program budowy nowych dróg samorządowych w Gminie Padew Narodowa. Ponadto na konwencie omówione zostały zasady roznoszenia nakazów podatkowych na rok 2021 przez sołtysów oraz sprawy związane z działalnością Spółki Wodnej a także temat bezdomnych psów w gminie Padew Narodowa.

Podczas spotkania Wójt Gminy informował o swojej bieżącej działalności oraz o  aktualnej sytuacji w gminie. Stwierdził, że na 2021 r. zostały wyznaczone konkretne cele do realizacji, przy których konieczna jest aktywizacja i zaangażowanie lokalnych środowisk oraz ścisła współpraca wewnątrz struktur samorządowych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa