W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Padwi Narodowej ruszyły prace na strefie przemysłowej

12 sierpnia 2021 r. podpisana została umowa z Przedsiębiorstwem Budowlano Inżynieryjnym „ ATB” Tomasz Adamczyk ze Staszowa na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej do terenów inwestycyjnych „ Rusinów” w Zachwiejowie. O trzy tygodnie poprzedziła ją umowa zawarta z Przedsiębiorstwem Robót Drogowych „DROKAM” z Piaseczna na budowę drogi kategorii D do terenów inwestycyjnych.

Obydwa przedsięwzięcia rozpoczynają proces infrastrukturalnego uzbrajania terenów strefowych, położonych w Gminie Padew Narodowa w bezpośrednim sąsiedztwie terminala przeładunkowego na stacji PKP LHS Wola Baranowska. Prace te   o wartości ponad 4 mln  zł. dofinansowane zostały dotacją o łącznej wartości 1,6 mln zł. Są to środki Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i Rządowego Funduszu Dróg skutecznie pozyskane przez Samorząd Gminy Padew Narodowa.

Wraz z Posłem RP p. Fryderykiem Kapinosem i Dyrektorem ARP Oddział w Mielcu p. Waldemarem Barnasiem Wójt Gminy Padew Narodowa p. Robert Pluta był na miejscu rozpoczynającej się inwestycji, która daje olbrzymie możliwości rozwoju nie tylko Gminie, ale również stwarza szansę na rozwój dla Inwestorów z racji sąsiedztwa z Linią Hutniczo Szerokotorową. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa