W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

W Padwi Narodowej zakończenie projektu – „Jak dobrze mieć sąsiada”

W każdym projekcie przychodzi czas na jego zakończenie. Jest to jednocześnie moment wspólnych spotkań i podsumowań podjętych działań.

Nie inaczej było 15 października, gdy spotkaliśmy się w gościnnej Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi Narodowej.

Wśród zebranych znaleźli się przede wszystkim uczestnicy: Seniorki i Seniorzy z Gminy Gawłuszowice, Gminy Tuszów Narodowy i z Gminy Padew Narodowa, a także Dyrektor z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Tuszowie Narodowym z siedzibą w Grochowem, pani Mariola Pelic, oraz koordynator projektu pan Józef Grzych.

 

01

 

Po powitaniach i przedstawieniu tego, co udało się osiągnąć dzięki zrealizowanemu programowi, mieliśmy okazję obejrzeć część artystyczną. Rozpoczął ją Teatr Dorosłych „Uciecha”, działający w Wiejskim Domu Kultury i Rekreacji w Grochowym przedstawieniem pt. „I komu tu wierzyć”.

Padewscy emeryci zaprezentowali przygotowane przez siebie skecze i piosenki, a całość zakończył mini koncert chóru Pasjonata, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej.

O podniebienia gości zadbali sami uczestnicy, serwując przepyszne ciepłe danie, własnoręcznie upieczone proziaki ze swojskim masłem oraz słodkie, domowe ciasta.

Każdy z obecnych otrzymał dyplom potwierdzający udział w projekcie, a spotkanie zakończył wspólny śpiew.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości. Mamy nadzieję, że wzajemne, serdeczne kontakty seniorek i seniorów sąsiadujących trzech gmin będą trwały nadal.

 gokpadew.pl

13

 

14

 

17

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa