W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Historia Informacje Kultura i nauka

W Pałacyku Oborskich wielopokoleniowe Warsztaty Ceramiczne

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul. Legionów 73 zaprasza na: Wielopokoleniowe Warsztaty Ceramiczne dla dzieci w wieku 6 – 13 lat wraz z rodzicami lub opiekunami. Zajęcia odbędą się 8 lipca (czwartek) 2021 roku w godzinach: 9.30  – 10.30 na terenie parku Oborskich.

Warsztaty poprowadzi Pani Lidia Płotnikiewicz posiadająca w Mielcu pracownię ceramiki.

Koszt zajęć to 15 zł\osoba (również dorośli).(Opłata pobierana jest przed rozpoczęciem zajęć w budynku Pałacyku Oborskich). Płatność tylko gotówkowa.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy telefoniczne pod numerem: 17 586 42 32.

Zapraszamy serdecznie na wakacyjne zajęcia dla całych rodzin, które będą możliwością spędzenia wspólnego czasu w kreatywny, interesujący sposób. Uczestnicy wykonają inspirowane naturą prace – miseczki – wykorzystując dostępne w naturalnym środowisku artefakty takie jak kwiaty, liście itd…

Warsztaty odbędą się na terenie parku Oborskich. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się w innym, dogodnym terminie.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników w celach promocyjnych muzeum.

Zapraszamy do zapisów i udziału w warsztatach! Jesteśmy pewni, ze będzie to ciekawy dla wszystkich czas.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa