W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport Wywiady

W piątek mecz Stali z GKS Jastrzębie [VIDEO]

W piątek wieczorem piłkarze PGE FKS Stal Mielec podejmą GKS Jastrzębie w meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Będzie to debiut przy Solskiego 1 nowego trenera i budowanego sztabu szkoleniowego.

Dariusz Marzec został szkoleniowcem mielczan 10 dni temu, w tym czasie zaliczył z zespołem udany wyjazd w Pucharze Polski do Grudziądza, gdzie Stal wygrała 3:0. Niestety, w meczu ligowym w Radomiu z Radomiakiem mielczanie ulegli 0:2. Teraz przyjdzie czas na mecz w Mielcu.

Mecz w Radomiu był dla wszystkich dużym rozczarowaniem. Przez pierwsze 20 minut to Stal nadawała ton rywalizacji, później jednak gra mielczan nie zachwycała.

Od wtorku zespół myśli już tylko o meczu z Jastrzębiem, do którego uważnie się przygotowuje. Wszyscy zawodnicy uczestniczą w zajęciach z nadzieją na grę. Trwa też budowa nowego sztabu szkoleniowego, do którego dołączą dwie nowe osoby. – Nasz sztab szkoleniowy rozrasta się, praca jest taka jak powinno to wyglądać. Analiza przeciwnika została przeprowadzona bardzo szczegółowo. Jastrzębie potrafi utrzymać się przy piłce, szybko wychodzi z kontrą, to musimy zabezpieczyć – relacjonuje Marzec.

Mecz PGE FKS Stal Mielec – GKS 1962 Jastrzębie odbędzie się w piątek 4 października o 20:45. Sprzedaż biletów na ten mecz prowadzona jest w kasach Stadionu Miejskiego, ze względów bezpieczeństwa nie możliwa jest sprzedać wejściówek na ten mecz przez Internet.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa