W Cieniu Jupiterów Mielec
Informacje

W powiecie mieleckim 41 nowych zakażeń koronawirusem

Mamy w Polsce 14 857 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirusem z województw: mazowieckiego (2504), śląskiego (1536), pomorskiego (1303), dolnośląskiego (1233), warmińsko-mazurskiego (1129), małopolskiego (1062), wielkopolskiego (962), kujawsko-pomorskiego (833),

podkarpackiego (811),

łódzkiego (737), lubuskiego (642), zachodniopomorskiego (486), podlaskiego (448), lubelskiego (429), świętokrzyskiego (268), opolskiego (198). 276 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarło 56 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 189 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 781 345/45 159 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.

POWIĄZANE POSTY

Znamy laureatów konkursu im. Marii Błażków

K

Mielec obecny na Aerospace & Defense Meeting w Rzeszowie

K

Seniorka z Mielca straciła 122 tysiące złotych!

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa