W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Przecławiu podpisano umowę z wykonawcą na rozbudowę i przebudowę ul. Zielonej [FOTO]

17 czerwca w siedzibie Domu Kultury w Przecławiu Renata Siembab Burmistrz Przecławia wraz z Krystyną Kotula Skarbnikiem Gminy w obecności Radnych Rady Miejskiej w Przecławiu podpisały umowę z Wykonawcą na realizację zadania „Rozbudowa i przebudowa drogi – ul. Zielonej w miejscowości Przecław w km 0+260 do km 0+967 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi (budowa kanału technologicznego, budowa i przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej, przebudowa sieci gazowej, budowa i przebudowa oświetlenia ulicznego)”.  

Firmą która złożyła najkorzystniejszą ofertę jest Przedsiębiorstwo Drogowo  – Mostowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Dębicy, ul. Drogowców 1, 39-200 Dębica.  Zakres przewidzianych robót przy rozbudowie ul. Zielonej to m.in. przebudowa i budowa chodnika, budowa/ przebudowa zatoki postojowej, przebudowa skrzyżowania i  zjazdów, przebudowa i budowa urządzeń wodnych, budowa oświetlenia drogowego oraz przebudowa sieci gazowej. 

Wartość zadania, które zostanie dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych wynosi 1 969 881,95 zł. Przewidziany termin realizacji to 06.12.2021 r. Pracę ruszą już w najbliższym tygodniu.

Za utrudnienia związane z remontami serdecznie przepraszamy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa