W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

W Przedszkolu Miejskim Nr 8 odbył się noworoczny koncert [FOTO]

Pierwsze dni Nowego Roku to dobry moment, żeby życzyć innym wszystkiego co najlepsze. Tradycja składania sobie wzajemnych życzeń jest w Polsce praktykowana od zamierzchłych czasów.

Ale zwykłe życzenia „zdrowia, szczęścia, pomyślności” brzmią zbyt banalnie, dlatego najstarsza, grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka” zorganizowała Koncert Noworoczny dla swoich młodszych kolegów, pracowników przedszkola i rodziców.

Na widowni zasiadła Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 8 oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9, z którą Przedszkole współpracuje od wielu lat.

Każde dziecko rodzi się z wieloma możliwościami. Wspierając zdolności oraz zainteresowania przedszkolaków muzyką i teatrem, przygotowano spektakl „Magiczny czas”.

W pięknej, zimowej scenografii, wykorzystując różne gatunki muzyki, dzieci zatańczyły taniec współczesny, jazz i balet wcielając się w rolę śnieżynek, aniołów i „wesołych” diabełków.

Nie brakowało dziecięcych przebojów, w rytm których dzieci „pędziły na saneczkach” poprzez „śniegowe zaspy, lepiły bałwana i rzucały się śnieżkami”.

Koncert zakończył się pastorałką „Zagraj dziecku kołysankę”.

Poprzez ruch, taniec i słowo dzieci złożyły wszystkim Życzenia noworoczne.

Niech się spełnią wszystkie one, krok po kroku, w Nowym 2022 Roku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa