W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

W przedszkolu zabrzmiały kolędy i pastorałki [FOTO, VIDEO]

III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, którego organizatorem jest Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.

W dniu 10 stycznia 2023 r. odbył się III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, którego organizatorem jest Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.

Głównym celem tego Przeglądu jest podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz połączenie mieleckich rodzin we wspólnym kolędowaniu.

W przeglądzie wzięło udział siedem rodzin z czterech Przedszkoli Miejskich w Mielcu, tj.: nr 1, 4, 6 i 8. Jury w składzie: L. Borowiec-Decowska, M. Cerlich oraz M. Fijałkowski przyznało 3 wyróżnienia, które otrzymały: Rodzina Kmieciów i Rodzina Serafinów z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka oraz Rodzina Słodkowskich z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu „Artystyczna „Ósemeczka”.

Podczas Przeglądu wystąpił również laureat ubiegłorocznej drugiej edycji Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd i Pastorałek – Franciszek Fijałkowski. Gościem specjalnym był zespół Cantica Romanza.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa