W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video Wywiady

W Radomyślu Wielkim działa już Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia [FOTO, VIDEO]

W niedzielę 5 września w Radomyślu Wielkim miało miejsce oficjalne otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia. Nadzór pedagogiczny nad szkołą sprawuje Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu za pośrednictwem Centrum Edukacji Artystycznej, jest to wynikiem podpisania umowy przez Józefa Rybińskiego, burmistrza Radomyśla Wielkiego z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Szkoła rozpoczęła działalność od 1 września.

Radomyska placówka będzie publiczną szkołą artystyczną dającą podstawy wykształcenia muzycznego. Będzie kształcić dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat, w takich specjalnościach instrumentalnych jak: skrzypce, altówka, klarnet, saksofon, gitara, fortepian, waltornia, organy, puzon i akordeon. Nauka będzie odbywać się poprzez prowadzenie indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach, teoretycznych lekcji zbiorowych oraz zespołów muzycznych w zakresie przedmiotów objętych planem nauczania. Metody nauczania będą dostosowane do indywidualnych predyspozycji uczniów.

Siedziba placówki znajduje się w Radomyślu Wielkim przy ul. Ogrodowej 1, w części byłej szkoły podstawowej.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa