W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

W Radomyślu Wielkim odbył się VII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych

27 października w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim odbył się VII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową oraz Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej.

Przegląd skierowany jest dla uczniów i wychowanków z ośrodków i szkól  specjalnych. Na deskach sceny stanęli uczniowie i wychowankowie placówek z Mielca, Jasła, Jarosławia, Strzyżowa, Pnia i Dulczy Małej.

Repertuar zaprezentowany przez artystów amatorów był bardzo różnorodny. Widzowie mieli okazję zobaczyć teatrzyk cieni , montaże słowno – muzyczne, występ grupy tanecznej, przedstawienia teatralne a nawet musical.

Oprócz wspaniałej gry aktorskiej mogliśmy podziwiać  perfekcyjnie wykonane kostiumy, rekwizyty, scenografie oraz dobrze dobraną oprawę muzyczną, w rezultacie czego obejrzeliśmy 9 pięknych występów.

 

694791248

 

Za serce, zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do udziału w przeglądzie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Chwila dla reporterów, piosenka finałowa zaśpiewana tradycyjne na scenie przez wszystkich uczestników wydarzenia i VII Przegląd Małych Form Teatralnych przeszedł do historii. Trzeba zaznaczyć, że mógł się on odbyć dzięki wsparciu Stowarzyszenia Nasza Gmina, Powiatu Mieleckiego oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Zapraszamy za rok!

 

1139788732

 

1981627699

 

1724025958

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa