W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Radomyślu Wielkim Orlik ma nową trawę

Jest już gotowa nowa sztuczna nawierzchnia płyty boiska Orlik przy Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim.

Zajęcia z wychowania fizycznego, treningi piłkarskie i zawody na Orliku cały czas cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Po 12 latach eksploatacji niezbędny był remont nawierzchni boiska. I taka decyzja władz gminy zapadła w ubiegłym roku.

Zakres robót, które wykonała wyłoniona w przetargu firma Top Sport Jan Pietraszko z Bielska-Białej, obejmował: wymianę podbudowy, wymianę istniejącego drenażu pod boiskiem, ułożenie nowej nawierzchni z trawy sztucznej o wysokości min. 60 mm oraz remont ogrodzenia boiska poprzez zdjęcie starej siatki metalowej, oczyszczenie konstrukcji i jej wymalowanie oraz założenie nowej siatki z tworzywa sztucznego. Koszt tych robót to ok. 500 tys. zł.

Dodajmy, że zadanie wsparła firma Geyer&Hosaja, która przekazała nieodpłatnie granulat niezbędny do sztucznej trawy. Władze gminy i społeczność szkolna przekazują serdeczne podziękowania właścicielom firmy Geyer&Hosaja, która znana jest z zaangażowania w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

DCIM\100MEDIA\DJI_0062.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa