W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W sklepie otworzył i wypił butelkę spirytusu

Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który z jednego ze sklepów w Chorzelowie, wziął ze stoiska z alkoholami butelkę spirytusu, po czym otworzył ją i wypił całą jej zawartości.

Po konsumpcji wziął jeszcze kilka piw i udał się w kierunku wyjścia, gdzie został ujęty przez ochronę sklepu. 30-latek miał w swoim organizmie blisko 7 promili alkoholu i był poszukiwany listem gończym.

W miniony piątek, dyżurny mieleckiej jednostki został powiadomiony przez ochronę marketu w miejscowości Chorzelów o ujęciu mężczyzny, który nie uiścił opłaty za towar. Na miejscu policjanci ustalili, że sprawca wypił na terenie sklepu 0,5 l spirytusu, po czym zabrał 5 piw i usiłował opuścić sklep. Po przekroczeniu linii kas został ujęty przez pracowników ochrony.

Z uwagi na fakt, że z mężczyzną był całkowicie utrudniony kontakt, interweniujący na miejscu policjanci wezwali karetkę pogotowia. Sprawca kradzieży został przewieziony do szpitala. Wynik badania na zawartość alkoholu w jego organizmie wskazał blisko 7 promili alkoholu.

Po ustaleniu tożsamości mężczyzny okazało się, że 30-latek był poszukiwany listem gończym, do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione kradzieże.

O dalszym losie mielczanina zdecyduje sąd.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa