W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

W stanie nietrzeźwości podróżowała bez tablic rejestracyjnych

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 42 – latka, którą policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że kobieta podróżowała bez tablic rejestracyjnych.

Za poruszanie się pojazdem niedopuszczonym do ruchu została ukarana mandatem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego pełnili służbę na terenie gminy Raniżów. Ich uwagę zwrócił ford, którego kierująca jechała przez Wolę Raniżowską, bez tablic rejestracyjnych.

Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu kolbuszowskiego do kontroli. Jak się okazało ford, którym jechała nie był dopuszczony do ruchu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 42-latka podróżowała mając 0,76 promila. Za kierowanie samochodem niedopuszczonym do ruchu policjanci ukarali kobietę mandatem, natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa