W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wstrzymane są zabiegi planowe. Sytuacja jest dynamiczna

Dyrekcja wprowadza ograniczenia ze względów epidemiologicznych W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną przez COVID-19, na oddziałach zabiegowych co najmniej przez najbliższy tydzień nie będą się odbywać zabiegi planowe.

Dotyczy to: chirurgii ogólnej, neurochirurgii, ortopedii, urologii, chirurgii naczyniowej. Wciąż będą wykonywane operacje pilne i onkologiczne.

Ograniczenia dotyczą również Oddziału Zakaźnego, który nie będzie przyjmował pacjentów z podejrzeniem COVID-19, ale tylko ze stwierdzoną obecnością wirusa w organizmie. Jest to związane z faktem, że Oddział obecnie przekroczył już limit świadczeń, które miał wykonać u pacjentów w związku z COVID-19. Trwają starania o zwiększenie limitu.

W ograniczonym zakresie chwilowo działa także Oddział Rehabilitacyjny – w związku z koniecznością przeprowadzenia badań w kierunku koronawirusa u części personelu.

Sytuacja jest dynamiczna, o ewentualnych zmianach w opisanym zakresie, będziemy informować na bieżąco.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa