W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

W ten weekend odbędzie się Mielec CUP

Już w ten weekend na obiektach sportowych MOSiR, na Stadionie Gryf odbędzie się VII edycja największego na podkarpaciu turnieju piłki nożnej Mielec CUP organizowanego przez Fundację Młodych Liderów. Do turnieju zgłosiło się ponad 30 drużyn z całego podkarpacia!

W najbliższy weekend 7 i 8 sierpnia na obiektach sportowych MOSiR, na Stadionie Gryf po raz 7 odbędzie się największy na podkarpaciu turniej piłki nożnej Mielec CUP, którego organizatorem jest dobrze wszystkim znana Fundacja Młodych Liderów. Do turnieju zgłosiło się ponad 30 drużyn, którzy są pasjonatami piłki nożnej.

W sobotę 7 sierpnia w ramach turnieju Mielec CUP zmierzy się ze sobą 20 drużyn z roczników1995-2006. Każdy zespół liczy 10 graczy (6 zawodników i 4 rezerwowych). W niedzielę zaś (tj. 8 sierpnia) mecze rozegra 12 kolejnych drużyn tym razem z roczników 2011-2013 w ramach turnieju Mielec CUP Kids, w którym każdy zespół liczyć będzie 7 zawodników i 3 rezerwowych. Do tegorocznej edycji turnieju zgłosiły się do nas zespoły z obrębu całego województwa podkarpackiego. 

Dla wszystkich uczestników wydarzenia będą czekać pyszne kiełbaski z grilla oraz takie atrakcje jak wodna ślizgawka i TurboKOZAK. Dodatkowo w niedzielę (8 sierpnia) w godzinach od 16 do 19 każdy kto przyjdzie na wydarzenie będzie mógł wziąć udział w turnieju BUBBLE SOCCER, który od tradycyjnej piłki nożnej różni się tym, że każdy zawodnik ma na sobie dmuchaną bańkę! 

Cały projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mielca oraz jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Lider Animator realizowanego przez Fundację Sport Support.

    https://fb.me/e/17y6p7l3C

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa