W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W terenie zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h

Mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi zakończyła się interwencja policjantów ruchu drogowego z Mielca. Funkcjonariusze podjęli ją wobec kierującego volkswagen.

Mieszkaniec powiatu mieleckiego stracił również prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy, jadący przez miejscowość Chorzelów. Po godz. 9, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volkswagen. Powodem podjęcia interwencji była prędkość. Mężczyzna, w terenie zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h, tym samym, przekroczył prędkość o 51 km/h.

Za kierownicą auta siedział 26-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, a na jej konto wpłynęło 13 punktów karnych. Dodatkowo stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Mariano Italiano 6 czerwca 2024 (czwartek) at 11:35

Ciekawe jaki jest błąd pomiarowy tego urządzenia, może wcale nie musieli mu zabierać uprawnień,

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa